Specifikace reklamních ploch

Textová reklama

PR článek

Nejvyužívanější produkt naší nabídky. Pojem PR článek charakterizuje jakýkoliv reklamní článek, který slouží zejména k vylepšení pověsti firmy, propaga ci výrobku, názoru či myšlenky. Smyslem PR článku je informovat čtenáře, nebo před stavit určitý produkt a nebo službu. Více ..

Textový odkaz z PR článku

Nechcete se zabývat psaním PR článku, ale chcete kvalitně podpořit Váš web ve vyhledavačích? Nabízíme možnosti vložení odkazů do již sepsaných obecných článků. Více ..

Textový odkaz z patičky

Odkaz určený zejména k posilování pozice ve vyhledavačích na Vámi zvolená klíčová slova. Více ..

Sponzorovaný odkaz

Levná a přesně oborově cílená forma reklamy pro společnosti působící na auto trhu. Více ..

TOP pozice inzerátu

Prodáváte-li nebo nabízíte zboží formou inzerátů a inzerce v našich inzertních sekcích, tak Vám nabízíme garanci prvních pozic v dané sekci. Více ..

Bannerová reklama

Bannerové plochy

Nejčastěji používaná grafická reklama, kterou dokážeme přesně užpůsobit a cílit dle Vašich požadavků. Více ..

Brand webových stránek

Chcete prosadit svoji společnost na automobilovém trhu? Brandová reklama je dostatečně obecná s plným zásahem na všechny uživatele webu. Více ..

Portfolio webových serverů provozuje:

Společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o.
Teplická 137, Děčín 405 05